.

.

New
Казеативна Еднобојна Кадрава Бранова Рамка Јасна Мека Компатибилна Со Куќиштето на iPhone

Казеативна Еднобојна Кадрава Бранова Рамка Јасна Мека Компатибилна Со Куќиштето на iPhone

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

*Компатибилна со i Phone 14 Про Max, i Phone 14 Плус, i Phone 14 Про, i Phone 14, i Phone 13 Про Max,i Phone 13 Про,i Phone 13, i Phone 12 Про Max, i Phone 12 Про, i Phone 12, i Phone 11 Про Max, i Phone 11, i Phone XS Max, i Phone XR, i Phone XS, i Phone X Поддршка за безжично полнење. *Заштита на екранот : Подигнатите рамки околу екранот помагаат да се заштитат од гребнатини. *Отпорен на нечистотија ,отпорен на Капки ,отпорен на Гребење,Анти-Отпорен На Отпечатоци Против Гребење. *Компатибилна со i Phone 14 Про Max, i Phone 14 Плус, i Phone 14 Про, i Phone 14, i Phone 13 Про Max,i Phone 13 Про,i Phone 13, i Phone 12 Про Max, i Phone 12 Про, i Phone 12, i Phone 11 Про Max, i Phone 11, i Phone XS Max, i Phone XR, i Phone XS, i Phone X. Поддршка за безжично полнење. *Заштита на екранот : Подигнатите рамки околу екранот помагаат да се заштитат од гребнатини. *Отпорен на нечистотија ,отпорен на Капки ,отпорен на Гребење,Анти-Отпорен На Отпечатоци Против Гребење. Карактеристики : Тип : Компатибилен Со Стилот На Куќиштето на i Phone : Еднобојна Кадрава Бранова Рамка Јасна Мека Компатибилна Со Функцијата На Куќиштето на i Phone : Отпорен На Нечистотија ,отпорен На Капки ,отпорен На Гребење,Анти-Отпорен На Отпечатоци Од Прст Компатибилен Iphone Модел : Iphone 14 Pro Max, i Phone 14 Plus, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Pro,i Phone 14 Pro,i Phone 13 Pro max, i Phone 13 про, Iphone 13, i Phone 12 Pro Max, Iphone 12 Pro, Iphone 11 pro Max, Iphone Xs max, iphone Xr, Iphone xs, iphone Xs, iphone Xs, i Phone Xs, i Phone Xs, i Phone X. материјал : силиконски пакет вклучува : 1 X Телефон Случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди