.

.

New
68 Парчиња Бејзбол Роденден Материјали Вклучуваат 1 Среќен Роденден Банер, 1 Бејзбол Триаголник Бантинг Знаме, 25 Бејзбол Торта Топер и 41 Бејзбол Тема Балони За Момчи?

68 Парчиња Бејзбол Роденден Материјали Вклучуваат 1 Среќен Роденден Банер, 1 Бејзбол Триаголник Бантинг Знаме,

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Убав комплет за бејзбол декорација : ќе добиете 5 парчиња балони со фолија во форма на бејзбол, 9 парчиња од секој црвен, син, бел балон од латекс и балон со црвено-сини светки, вкупно 36 парчиња, бејзбол среќен роденденски банер, знаме со бејзбол триаголник,1 парче бејзбол тема среќен роденденски торта топер и 24 парчиња топери за бејзбол спортски кекси кои се одликуваа со 8 различни модели, 3 парчиња за секоја шема; овие се доволни за да ги задоволат вашите потреби за украсување на вашата забава со тематика за бејзбол Типичен бејзбол стил : овие топери за кекси покажуваат различни пози со црна позадина на акција на бејзбол играч, што изгледа многу привлечно; банерите се дизајнирани со живописна бејзбол шема, со слатки фонтови за среќен роденден и класични бои за бејзбол теми, кои одговараат на балони, тие ќе создадат пријатна атмосфера и ќе ја направат вашата забава да остави незаборавно сеќавање за секого. Уживајте во времето за забава : на овие банери со тематика за бејзбол им треба едноставно склопување потоа можете директно да ги закачите на ѕидови, прозорци, камини, градини итн., каде и да сакате да декорирате, тогаш можете да користите хелиум за да ги надувате балоните за да ги натерате да лебдат по своја волја и убаво, што ги тера луѓето да станат весели и возбудени. Сигурен за употреба : балони со светки и оние во сина, црвена и бела боја се изработени од квалитетен латекс со одредена дебелина, балоните во форма на бејзбол се направени од материјали од алуминиумска фолија, мазни и сигурни за долготрајна употреба; топерите За Колачи и банерите се направени од тврда хартија со убаво печатење, кои се сигурни за употреба, секој мал топер за бејзбол кекси е претходно составен за да можете да ги користите директно, многу едноставен и лесен за употреба, и ве молиме имајте предвид фактори на судир за време на транспортот. Широка употреба : комплетот за забави за бејзбол теми ќе биде убава декорација за вашата куќа или забава; можете да ги користите овие украси како реквизити за фотографии или позадина за да направите смешни фотографии со пријателите, кои се погодни за спортска тема роденденски забави, тушеви за бебиња на мало момче, ноќ за бејзбол натпревар, забави со тематика за бејзбол и многу повеќе, тие ќе ја создадат и подобрат атмосферата, правејќи ја вашата забава посмешна и импресивна. Убав комплет за бејзбол декорација : ќе добиете 5 парчиња балони со фолија во форма на бејзбол, 9 парчиња од секој црвен, син, бел балон од латекс и балон со црвено-сини светки, вкупно 36 парчиња, бејзбол среќен роденденски банер, знаме со бејзбол триаголник,1 парче бејзбол тема среќен роденденски торта топер и 24 парчиња топери за бејзбол спортски кекси кои се одликуваа со 8 различни модели, 3 парчиња за секоја шема; овие се доволни за да ги задоволат вашите потреби за украсување на вашата забава со тематика за бејзбол. Типичен бејзбол стил : овие топери за кекси покажуваат различни пози со црна позадина на акција на бејзбол играч, што изгледа многу привлечно; банерите се дизајнирани со живописна бејзбол шема, со слатки фонтови за среќен роденден и класични бои за бејзбол теми, кои одговараат на балони, тие ќе создадат пријатна атмосфера и ќе ја направат вашата забава да остави незаборавно сеќавање за секого.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди