.

.

New
ЦД / ДВД СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ од ге Мфрпартно 72597

ЦД / ДВД СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ од ге Мфрпартно 72597

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Обезбедува високотехнолошко чистење ЗА цд и ДВД дискови Дејството на менувачот уверува дека секој диск е исчистен на најбезбеден и најефикасен начин. Крајно компактно чистење и заштита на дискот. Заменува SKU # 3198884. Обезбедува високотехнолошко чистење ЗА цд и ДВД дискови. Дејството на менувачот уверува дека секој диск е исчистен на најбезбеден и најефикасен начин. Крајно компактно чистење и заштита на дискот. Заменува SKU # 3198884. Сосема Нов радијален систем ЗА чистење ЦД/ДВД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди