.

.

New
Детето бебе момче лето облека од кокосово дрво кравјо писмо за печатење на врвот и шорцеви за западно бохо бебешки облека

Детето бебе момче лето облека од кокосово дрво кравјо писмо за печатење на врвот и шорцеви за западно бохо бебешки

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

'' Мешавина од памук '' Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : Детето новородено момче летни облеки се изработени од мешавина од памук, лесна, дише, без штета на кожата на бебето. Погодно е да се носи во текот на летото. Дизајн : Летно тркалезно писмо од вратот од кокосово дрво крава фламинго кактус шема за печатење на резервоарот со еластични шорцеви на половината, супер симпатична и привлечна за вашето малечко. Прилики : Сет за летни облеки за новороденчиња, погодно за секојдневно дневно носење, роденден, активност на отворено, туш за бебиња, собирање на семејство, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина : Летни облеки за новороденче бебе момче 0-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месеци12-24 месеци 2Т 3Т. Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да купите. Вклучен пакет : 1x резервоар на резервоарот+ 1x шорцеви. Сет за шорцеви за момчиња, букви од кокосово дрво печатење на резервоарот со еластични шорцеви од половината задолжителна облека за бебешки момчиња во текот на летото, тој ќе го сака тоа! Лесна облека! Големина на графиконот со големина (cm) 70 врвови должина : 30 биста : 48 шорцеви должина : 21,5 Предложете возраст : 0-6 месеци 80 врвови должина : 32 биста : 50 шорцеви должина : 23 Предложете возраст : 6-12 месеци 90 врвови должина : 34 биста : 52 должина на шорцеви : 24,5 Предложете возраст : 12-18 месеци 100 врвови должина : 36 биста : 54 шорцеви должина : 26 Предложете возраст : 18-24 месеци 110 врвови должина : 38 биста : 56 шорцеви должина : 28 Предложете возраст : 2-3 Големина на годините (инч) 70 врвови должина : 11.81 биста : 18,90 шорцеви должина : 8,46 Предложете возраст : 0-6 месеци 80 врвови должина : 12,60 биста : 19,69 шорцеви Должина : 9.06 Предложете Возраст : 6-12 месеци 90 врвови должина : 13,39 БУСТ : БУСТ : 20,47 Шорцеви должина : 9,65 Предложете возраст : 12-18 месеци 100 врвови должина : 14.17 биста : 21,26 шорцеви должина : 10.24 Предложете возраст : 18-24 месеци 110 врвови должина : 14,96 биста : 22.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди