.

.

New
Американска Облека Машка Испреплетена Јакна За Патека Со Долги Ракави

Американска Облека Машка Испреплетена Јакна За Патека Со Долги Ракави

DEN 518.88

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на патент. Машинско Перење. Класично вклопување. Два предни џебови. Стил RSA73476 W.ткаат тип : Плете. Јакна со патент со опуштено вклопување, два предни џебови за сечење и една атлетска лента по секој ракав. Американската Облека е иконски бренд со уникатна историја и посебна култура која се здоби со жестоко лојален клиент кој ја следи и огромната глобална свест за брендот. Познати сме по славењето на инклузивноста, индивидуалноста, различноста, автентичноста и природната убавина. Ние го прифаќаме она што ги прави нашите клиенти уникатни; проширување и редефинирање на традиционалните поими за убавина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди