.

.

New
Корпак 235998 Алуминиумски Тави за Сушење 102мм Дијаметар

Корпак 235998 Алуминиумски Тави за Сушење 102мм Дијаметар

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Алуминиумските Тави за Сушење за еднократна употреба се без масло и се предлагаат за сушење, мерење, издавање и складирање за општа намена Компатибилен Со Метлер, Сарториус И Денвер Инст. Мали, удобни за употреба внатрешни пакувања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди