.

.

New
1989-91 Детроит Тигри #57 Игра Користи Белата Џерси Вата Пракса 42 ДП21416-Игра Користи МЛБ Дресови

1989-91 Детроит Тигри 57 Игра Користи Белата Џерси Вата Пракса 42 ДП21416-Игра Користи МЛБ Дресови

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. 1989-91 Детроит Тигри #57 Игра Користи Белата Дрес Вата Пракса 42 ДП21416 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Детроит тигри сувенири.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди