.

.

New
3/4 х 2-1/2 Целосно Навојна Шестоаголна Завртка За Завртки 5, Цинк Обложена Челична Груба Нишка, 3/4-10 х 2-1/2

3/4 х 2-1/2 Целосно Навојна Шестоаголна Завртка За Завртки 5, Цинк Обложена Челична Груба Нишка, 3/4-10 х 2-1/2

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Дијаметар-Теми По Инч : 3/4-10 Должина : 2-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Дијаметар-Теми По Инч : 3/4-10. Должина : 2-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Завртката за чешма е (обично) целосно навојна шестоаголна завртка. Слично на Шестоаголна Завртка за Капаче, но шестоаголната завртка за капаче е (обично) шестоаголна завртка за глава што ќе се инсталира со вртење на главата на завртката (завртката) наместо да ја затегнете со навртка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди