.

.

New
Пепа Свиња Деца Постелнина Супер Мека Микро Рашел Фрли, 46 во х 60 во, Од Франко, Отпечатоци Може Да Се Разликуваат

Пепа Свиња Деца Постелнина Супер Мека Микро Рашел Фрли, 46 во х 60 во, Од Франко, Отпечатоци Може Да Се Разликуваат

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% Микро-рашел ОТПЕЧАТОЦИТЕ ОД ДИЗАЈНОТ НА ПЕПА ПРАСЕ МОЖЕ да ВАРИРААТ : Пепа Прасе и нејзиниот магичен еднорог ја носат својата разиграна и пријателска енергија на ова меко фрлање. Одликувајќи се со шема "Возење Коњ", го доловува симпатичниот и шарен изглед на долготрајната забава една анимирана серија. МЕК КАДИФЕН И СУПЕР ПРИЈАТЕН : младите обожаватели На Свињи Пепа можат да се чувствуваат пријатно и безбедно завиткани во ова меко кадифен микро рашел фрлање со нивниот омилен анимиран лик. Пријатниот висококвалитетен материјал ги одржува децата топли и удобни додека се гушкаат за одмор или релаксација. ЗАБАВНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Направено За удобност, ова разиграно фрлање веднаш ќе стане омилено пред спиење. Лесното и лесно фрлање за носење е совршен придружник за удобни спиења, дневен престој, кампување, патување, играње, дремење и гушкање. ЛЕСНА НЕГА : Фрлањето може да се фрли во машината за перење и сушење без да се грижите за шарената тематска шема и избледувањето на анимираните цртани ликови или потребата за пеглање. Материјалот е отпорен на брчки што го прави одличен избор за детска спална соба, игротека или расадник како додаток за домашен декор. ТОЧКА ВКЛУЧУВА : Вклучено е супер меко фрлање со димензии 46" (Ш) х 60 " (Л). Совршено големина за гушкање на софата на дремка за деца или мали деца додека патуваат. Донесете го веселиот шарм На Пепа Прасе надвор од екранот и во светот на вашето дете со ова пријатно фрлање со Пепа и нејзиниот магичен еднорог. Со својата убава пастелна позадина на виножито, срца и ѕвезди, сигурно ќе биде хит кај младите обожаватели на популарната забавна анимирана серија. Децата можат да се гушкаат со ова меко и стилско фрлање пред спиење, пред спиење или во секое време кога сакаат да се чувствуваат пријатно. Изработено од висококвалитетен микро рашел со супер меко чувство, ова анимирано фрлање содржи симпатични слики со карактер На Пепа Прасе и убава пастелна шема на бои. Лесен и лесен за носење, прави придружник за гушкање за патување и спиење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди