.

.

New
Kircuit Нови 12v 1700mA-2000mA 20.4 VA AC/AC Адаптер Замена За Модел: Ad-1201700AU P/N: GJE-AC48-737 6 Влакна Оптички Божиќ Елка Влакна 12vac 1.7 A-2A Напојување Кабел Полнач

Kircuit Нови 12v 1700mA-2000mA 20.4 VA AC/AC Адаптер Замена За Модел: Ad-1201700AU P/N: GJE-AC48-737 6 Влакна

DEN 368.00

Тековен
Во продавницата

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Влез : AC 110 V 50 HZ. Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Влез : AC 110 V 50 HZ. Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Адаптерите за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Kircuit се тестирани и дизајнирани да ги задоволат потребите за напојување на вашиот уред. Овој адаптер ја претвора моќноста на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во еднонасочна СТРУЈА што ја бара вашиот уред. Ова напојување ви овозможува да управувате со вашиот уред или да ја полните батеријата од електричните приклучоци. Кружните Адаптери се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди