.

.

New
Мјвдп Големи Мажи Чанта Мода Машка Функционална Канцеларија Патување Месинџер Торби Машки 14 Инчен Лаптоп Рамо Торби

Мјвдп Големи Мажи Чанта Мода Машка Функционална Канцеларија Патување Месинџер Торби Машки 14 Инчен Лаптоп Рамо Торби

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Влошките за рамо се специјално дизајнирани за удобно искуство, и ремените за рамо се независно проширени и задебелени за да го растераат притисокот врз рамената и да обезбедат удобно искуство. Мала големина, голем капацитет, патент на врвот на торбата, погоден за секојдневна употреба. Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и многу повеќе. Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба. Влошките за рамо се специјално дизајнирани за удобно искуство,. и ремените за рамо се независно проширени и задебелени за да го растераат притисокот врз рамената и да обезбедат удобно искуство. Мала големина, голем капацитет, патент на врвот на торбата, погоден за секојдневна употреба. Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и многу повеќе. Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба. Влошките за рамо се специјално дизајнирани за удобно искуство, а ремените за рамо се независно проширени и задебелени за да го растераат притисокот врз рамената и да обезбедат удобно искуство.Мала големина, голем капацитет, патент на врвот на торбата, погоден за секојдневна употреба.Мала и голема, торбата е опремена со компјутерски џебен простор, џеб со патент, слот за мобилен телефон и многу повеќе.Магнетна спојка на надворешниот џеб со магнетна спојка за лесна употреба.Пакетот вклучува : 1* Ранец Потсетник : 1. Поради светлосни ефекти, следете ја осветленоста/контрастот итн., бојата на сликата ќе биде малку поинаква од вистинскиот објект . (Само главниот производ се продава, не се продаваат додатоци)2. Рачно мерење, може да има отстапување од 1-2 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ни порака. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди