.

.

New
Адаптер за монтирање на универзален телефон со универзален телефон со ладен чевли, држач за мобилни телефони од 360 ° ротација за статив селфи стап монопод, штанд со

Адаптер за монтирање на универзален телефон со универзален телефон со ладен чевли, држач за мобилни телефони

DEN 464.00

Тековен
Во продавницата

Разновиден држач за телефон : Може да се користи како држач за телефони, селфи стап или телефонски штанд, кој е вашиот најдобар партнер обезбедува стабилни перформанси за вашето снимање, блограње и стриминг во живо Одговара на повеќето паметни телефони со или без случај (ширина помеѓу 45мм - 95мм). Ротација на 360 степени : Дизајнот на ротација од 360 ° ви овозможува да ги прилагодите аглите на пукање во хоризонтални и вертикални насоки како што сакате, вклучително и снимање на пејзаж, снимање портрети и панорамски снимање. Широко компатибилен : 1/4 Стандардна основа за монтирање на завртки не само што може да се приложи на монопод со редовна големина, статив, таблети статив и селфи стап, туку и компатибилна и со мантилот за манфрото (50мм) и со АЦРА Швајцарски (38мм). Дојдете со ладно монтирање на чевли, го прошири микрофонот или LED видео -светло. Компактен и преносен : Преклопена должина само 3,5 инчи и тежина само 0,23 фунти, супер е лесно да се стави во вашата торба или џебот без никаков товар. Сигурен квалитет и побезбеден : Конструиран од алуминиумска база на ЦПУ и цврста пластика затегнување, издржлив и стабилен. Внатрешното подлога добро го зацврсти вашиот скапоцен телефон и заштити го од оштетување. Разновиден држач за телефон : Може да се користи како држач за телефони, селфи стап или телефонски штанд, кој е вашиот најдобар партнер обезбедува стабилни перформанси за вашето снимање, блограње и стриминг во живо. Одговара на повеќето паметни телефони со или без случај (ширина помеѓу 45мм - 95мм). Ротација на 360 степени : Дизајнот на ротација од 360 ° ви овозможува да ги прилагодите аглите на пукање во хоризонтални и вертикални насоки како што сакате, вклучително и снимање на пејзаж, снимање портрети и панорамски снимање. Широко компатибилен : 1/4 Стандардна основа за монтирање на завртки не само што може да се приложи на монопод со редовна големина, статив, таблети статив и селфи стап, туку и компатибилна и со мантилот за манфрото (50мм) и со АЦРА Швајцарски (38мм).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди