.

.

New
Скорпија Таблет Дисплеј Штанд

Скорпија Таблет Дисплеј Штанд

DEN 1118.40

Тековен
Во продавницата

Отворено прикажува стока Еднократно и лесно за отклучување. Кабелскиот конектор е изложен за да овозможи лесно полнење. Поддржува монтирање на уред за пејзаж или портрет. Отворено прикажува стока. Еднократно и лесно за отклучување. Кабелскиот конектор е изложен за да овозможи лесно полнење. Поддржува монтирање на уред за пејзаж или портрет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди