.

.

New
Хемотон Када Почиста Плочка Кат Почиста Подот Чистење Четка Со Рачка Инјекциска Смеса Чистење Четки Тоалет Чистење За Чистење Плочка Бања Када Када Двор Палуба Ка?

Хемотон Када Почиста Плочка Кат Почиста Подот Чистење Четка Со Рачка Инјекциска Смеса Чистење Четки Тоалет Чистење

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Четка За Чистење на подот има долга рачка, која е лесна за употреба Четка За Подот во бањата Применлива за плочки, подни плочки, дрвени подови, кади итн. четка За чистење Теписи четка За чистење Со Долга рачка, висока чистота и порелаксирана. четка за ротирачка четка за чистење на подни плочки, може слободно да го прилагодува аголот. четка За чистење на подот Изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и еколошка. Четка За Чистење на подот има долга рачка, која е лесна за употреба. Четка За Подот во бањата Применлива за плочки, подни плочки, дрвени подови, кади итн. четка За чистење Теписи четка За чистење Со Долга рачка, висока чистота и порелаксирана. четка за ротирачка четка за чистење на подни плочки, може слободно да го прилагодува аголот. четка За чистење на подот Изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и еколошка. Опис Четка За Чистење на подот Со Четки За Чистење На Инјекциска Смеса Со Долга Рачка Чистење На Тоалет За Чистење Плочки Када Када Палуба За Двор Карактеристики - Материјал : Пп, АБС, Алуминиум - Големина : 18, 5х9, 5х10, 2см - Боја : Бело Пакување Вклучувајќи Четка За Чистење На Подот Со Четки За Чистење На Инјекциска Смеса Со Долга Рачка када двор Палубата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди