.

.

New
КРАСПИР 1 Кутија 4 Бои 60 ПАРЧИЊА Лепило Восок Печат Налепници Се Зголеми Самолепливи Запечатување Восок Печат Налепници ЗА Запечатување Плик Картички Подарок Зави?

КРАСПИР 1 Кутија 4 Бои 60 ПАРЧИЊА Лепило Восок Печат Налепници Се Зголеми Самолепливи Запечатување Восок

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Бои : Црвена/ Сребрена/ Кафеава/ Златна Количина : 25pk/ 50pk/ 60pk. Тип : Писмо/ Шема/ Божиќ/ Ноќта На Вештерките/ Цвет/ Растение. Големина : 0,98 инчи/ 2,5 см; 1,18 инчи/ 3,0 см; 1,21 инчи/ 3,08 см;. Лесен за Употреба : лепливи налепници за заптивки од восок се претходно направени од вистинскиот восок за запечатување. Силна Адхезија : Самолеплив печат за заптивка од восок со силна адхезија. Заштедете Време : едноставно излупете ја налепницата за директно украсување на вашите проекти. Вклучен пакет : 60 парчиња лепливи налепници за заптивки од восок спакувани во пластична кутија за складирање. 4 бои, 15 парчиња секоја боја. Лесен За Употреба : овие лепливи налепници за заптивки од восок се претходно направени од вистинскиот восок за запечатување и со силна самолеплива подлога. Само едноставно излупете ја налепницата за директно украсување на вашите проекти. Силна Адхезија : Самолеплив печат за заптивки од восок со силна адхезија, лесен за употреба, но не лесен за паѓање, лесно селектирање на вашите пликови, картички и подароци. Заштедете време и Енергија : Со овие налепници за печат од восок, не мора да се грижите како да запечатите многу покани или да не сте добри во тоа. Широки Апликации : овие налепници за восочни печати можат широко да се користат како украс на многу проекти, како што се картички за покани за венчавки, мапи, шише, пликови, парцели, бележник, албум со фотографии, подароци, запечатување вино, пакување чај или козметика. Вклучен пакет : 60 парчиња лепливи налепници за заптивки од восок спакувани во пластична кутија за складирање. 4 бои, 15 парчиња секоја боја. Лесен За Употреба : овие лепливи налепници за заптивки од восок се претходно направени од вистинскиот восок за запечатување и со силна самолеплива подлога. Само едноставно излупете ја налепницата за директно украсување на вашите проекти. Силна Адхезија : Самолеплив печат за заптивки од восок со силна адхезија, лесен за употреба, но не лесен за паѓање, лесно селектирање на вашите пликови, картички и подароци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди