.

.

New
Облак Надувување Вратот Перница &засилувач; Патување Случај

Облак Надувување Вратот Перница &засилувач; Патување Случај

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Совршен за Автомобил, Воз, Камион или Авион Патник! Сега можете да патувате удобно без да се грижите дали нечии бактерии ќе останат зад себе на ќебе со перница. Ова не е како и секоја друга Линија За Додатоци за Патување, Тоа е Вистинска Удобност, Прифатлива И Санитарна Линија на производи што ќе им се допадне на секого!. Високо издржлив и привлечен!производи кои ќе им се допаднат на секого!. Потрошувачот прифатен и тестиран - Достапен на секој голем аеродром во САД и Канада!. Совршен за Автомобил, Воз, Камион или Авион Патник!. Сега можете да патувате удобно без да се грижите дали нечии бактерии ќе останат зад себе на ќебе со перница. Ова не е како и секоја друга Линија За Додатоци за Патување, Тоа е Вистинска Удобност, Прифатлива И Санитарна Линија на производи што ќе им се допадне на секого!. Високо издржлив и привлечен!производи кои ќе им се допаднат на секого!. Потрошувачот прифатен и тестиран - Достапен на секој голем аеродром во САД и Канада!. Нашата Луксузна Перница за Надувување е Ветре за надувување! Лесно прилагодете ја вашата предност за поддршка за релаксирачко патување. Се издува за неколку секунди, а потоа ставете го во нашата компактна кутија за патување и тргнете! Надворешната обвивка е супер меко руно. Пристигнете на вашата дестинација освежени и опуштени!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди