.

.

New
ЗЕРДОКЕЈСКА Женска Плус Големина Секојдневни Спортски Шорцеви Дневна Јога Пижама Пешачење Пот Шорцеви Активна Облека Со Џебови

ЗЕРДОКЕЈСКА Женска Плус Големина Секојдневни Спортски Шорцеви Дневна Јога Пижама Пешачење Пот Шорцеви Активна

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

95% Памук, 5% Спандекс Затворање на врвка. Рачно перење и машинско перење/ ладна вода/ закачете за сушење. Мек И Дише Материјал : пријателска За Кожата и мека плетена ткаенина ја отстранува потта за да ви биде удобно. Овие жени плус големина плетени шорцеви до колена дизајнирани да обезбедат целодневна удобност. Оваа женска плус големина дрес памучни шорцеви со еластичен појас и прилагодлив кабел за влечење, подобро е за прилагодено вклопување според големината на половината. Шорцеви со должина на коленото : Вметнете 10 инчи, голема должина веднаш над коленото, има процепи на долниот спој, совршени за девојки со плус големина кои одат и нема да се возат нагоре. Со длабоки странични џебови за погодност : Длабоки и доволно големи џебови за Телефони од 6,5 инчи, пространи и удобни за складирање мали предмети, полесно вежбајте. Прилики за носење : Совршени За џогирање, трчање, јога, тренинг, фитнес во теретана или пилатес, а Исто така и за патување, релаксирање, лежење низ куќата, внатрешно дно за пижами, секојдневно секојдневно носење дома итн. ЗЕРДОКЕЈ Женски Плус Големина Обичен Дрес Памучни Шорцеви Дневна Јога Пижами Одење Пот Шорцеви Активна Облека Со Џебови ●Inseam : 10 " ●Ткаенина : материјал : 95% Памук, 5% Spandex ●Мека и удобна ткаенина : пријателска за Кожата и мека плетена ткаенина, удобна и еластична. ●Совршен за секојдневно секојдневно носење како пижами шорцеви дневна низ куќата во секоја сезона, а исто така работи добро за активен ден. ●Со широк еластичен појас, со врвка за влечење совршено мазно вклопување околу вашето тело. ●Со големи странични џебови : Доволно Длабоки и големи џебови за Телефони од 6,5 инчи, пространи и удобни за складирање мали предмети, полесно вежбајте, што ви овозможува да се движите слободно и самоуверено. Совршен за џогирање, трчање, јога, вежбање, фитнес во теретана или пилатес, а исто така и за патување, релаксирање, опуштање низ куќата, внатрешно дно за пижами, секојдневно секојдневно носење дома итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди