.

.

New
Мого Дизајн Цвет Моќ

Мого Дизајн Цвет Моќ

DEN 916.80

Тековен
Во продавницата

3 Шарм спакувани во магнетни, еднократно подарок калај Уникатни тематски привлечности. Променете ја темата за да одговара на вашето расположение. Супер силните магнетни привлечности се прикачуваат на нараквицата за шарм. Слатко денес дрско утре ИМА МОГО за секое расположение. Од Производителот Цвет Моќ Мого Шарми : ние само кликнете. Со над 400 магнетни привлечности, вклучувајќи блинг, азбука и тематски комплети за подароци, постои супер силен шарм НА МОГО за секое расположение. Мого шарм нараквици (продадени одделно) држат до 8 мого шарм. Тематски сет за подароци : 3 привлечност во магнетен калај за подароци за повеќекратна употреба, а не играчка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди