.

.

New
Xgody X14 Отклучени Паметни Телефони, 6.52 Инчен Голем Екран 4G Двојна Sim Мобилни Телефони, Двојна 5MP + 256GB Продолжено Складирање Евтини Мобилни Телефони, Андроид 9.0 ОПЕРАТИ?

Xgody X14 Отклучени Паметни Телефони, 6.52 Инчен Голем Екран 4G Двојна Sim Мобилни Телефони, Двојна 5MP + 256GB

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

?4g LTE Отклучен СО AT&T (освен AT&T/Cricket) и t-mobile?Компатибилен СО AT&T И T-Mobile мрежи и НИВНИТЕ MVNO мрежи Сим-картичката не е вклучена. Ве молиме проверете со вашиот оператор директно за повеќе информации За Нивните Донесе свој уред програма компатибилност. (Не е компатибилен СО AT&T/Cricket, Verizon или СО CDMA Мрежи Како Sprint И Boost Mobile).52 " Целосен HD Голем Екран Мобилен Паметен Телефон? Xgody X14 отклучен мобилен телефон има 6,52 инчен голем дисплеј со висока дефиниција со 540*1200 пиксели за прикажување. Уникатниот дизајн на отклучен евтин андроид телефон носи револуционерно визуелно искуство пошироко од кој било друг Екран во Форма На Буквата У. Паметните телефони ви даваат подобро искуство со гледање додека ги заштитувате очите, го подобруваат визуелното искуство. ?2 GB RAM & 16gb ROM+256 GB SD & Android 9.0 Оперативен Систем?Xgody X14 4 G отклучен евтини андроид телефон работи на најновата верзија андроид систем 9. Опремен СО високи перформанси 2 GB RAM МЕМОРИЈА + 16 GB ROM. Мобилниот телефон може да се прошири НА 256 GB преку микро SD картичка (се продава одделно), работи непречено. Играјте игри, повлечете видео, видео разговор, уживајте во непречено искуство и добар живот започнува од овој момент. ?Двојна СИМ Двојна Подготвеност + 3000ma БАТЕРИЈА Американскиот Полнач не е вклучен?Xgody X14 паметни телефони отклучен нов е опремен со двојна SIM двојна подготвеност дизајн, 1 x НАНО SIM картичка 1 x Микро картичка може да се стави во исто време. 3000mah батерија со голем капацитет и ултра долга технологија на подготвеност. Овој андроид телефон треба да се наплаќа само еднаш дневно за да се игра цел ден. Добриот живот започнува со целосно наполнети мобилни телефони. ?Технологија За Отклучување Лице?Xgody X14 отклучените паметни телефони имаат технологија за препознавање лица, која може да го заврши процесот на отклучување во рок од 1 секунда без разлика дали телефонот е вклучен или стационарен. Технологијата за препознавање лице ги чува вашите информации безбедни. Направете го животот попријатен и поудобен, заштедете повеќе драгоцено време. Брзината на пристап До Интернет СО голема брзина ОД 4 G LTE е повеќе од 20 пати поголема од ОНАА НА 3g мобилните телефони. Телото од 6,52 инчи со воден екран со сооднос на екранот од 92%, тежи само 0,2 кг, обезбедувајќи широко видно поле за уживање во видео и читање. Rom 16gb & RAM 2 GB & MTK6737 Ouad-Core Процесор, доволно за да можете лесно да се префрлате помеѓу 5-6 апликации во вашиот секојдневен живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди