.

.

New
Јојофуни 1pc Cloisonne Барети Невестата Глави За Свадба Гроздобер Коса Додатоци Гроздобер Коса Клипови Свадба Главата Рустикален Коса Клип Кинески Цветни Барет Стилски

Јојофуни 1pc Cloisonne Барети Невестата Глави За Свадба Гроздобер Коса Додатоци Гроздобер Коса Клипови

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

ЈАПОНСКИ КОСТИМ БАРЕТ Исклучителна боби игла ќе одговара на вашиот лобус, половина нагоре половина надолу или друг вид стил на коса СТИЛСКИ КЛИПОВИ за КОСА Овие клипови за коса се одлични за секоја фризура, за свадби, матури, забави итн. клипови за коса во кинески стил. ЦВЕТ ФРАНЦУСКИ КОСА БАРЕТ Исклучителна боби игла ќе одговара на вашиот лобус, половина нагоре половина надолу или друг вид стил на коса.етнички шноли за коса. ГРОЗДОБЕР КЛИПОВИ за КОСА клиповите за коса ќе останат добро на место за да ја спречат косата да биде неуредна. Совршен за декорација на косата. Правејќи ги девојките пошармантни и попривлечни во толпата. Гроздобер НЕВЕСТИНСКИ ФРИЗУРА користи Убава деликатна форма, моден клип за коса, многу убава и привлечна. ЈАПОНСКИ КОСТИМ БАРЕТ Исклучителна боби игла ќе одговара на вашиот лобус, половина нагоре половина надолу или друг вид стил на коса. СТИЛСКИ КЛИПОВИ за КОСА Овие клипови за коса се одлични за секоја фризура, за свадби, матури, забави итн. клипови за коса во кинески стил. ЦВЕТ ФРАНЦУСКИ КОСА БАРЕТ Исклучителна боби игла ќе одговара на вашиот лобус, половина нагоре половина надолу или друг вид стил на коса.етнички шноли за коса. ГРОЗДОБЕР КЛИПОВИ за КОСА клиповите за коса ќе останат добро на место за да ја спречат косата да биде неуредна. Совршен за декорација на косата. Правејќи ги девојките пошармантни и попривлечни во толпата. Гроздобер НЕВЕСТИНСКИ ФРИЗУРА користи Убава деликатна форма, моден клип за коса, многу убава и привлечна. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на фиба-Боја : Избрана боја клип за коса. - Материјал : Стакло, школка жени фиба за отворено. - Големина : Околу 7, 5х1х0, 5см/ 2, 95х0, 39х0, 2 инчен Антички Кинески Коса Барет. - Ова е одличен додаток и декорација за жени кои ќе ве направат посигурни фиба. - Клиповите за коса ќе останат добро на место за да ја спречат косата да биде неуредна . декорација на косата. Изработка на девојки повеќе шармантна и привлечна во толпата бисер коса клип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди