.

.

New
Машка Кошула Со Качулка Јакна Дебели Карирани Фланелни Кошули Ватиран Обложен Палто Со Долги Ракави Зимска Топла Постава Патент Долна Облека

Машка Кошула Со Качулка Јакна Дебели Карирани Фланелни Кошули Ватиран Обложен Палто Со Долги Ракави Зимска Топла Постава

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

црн петок се занимава 2022 година Произведено во САД Или Увезено. ??`+ "4ЖУЗИ" НОВИ ИЗДАНИЈА СЕКОЈ ДЕН : Добар квалитет и Исплатливо ! Имаме голем број на Модерна женска облека и Машка Облека . Добредојдовте во потрага ПО "4ЖУЗИ". Пребарајте "Фустан/Маици/Блузи За Резервоари/Дуксери/Хеланки/Костими За Капење/Секси долна облека" во нашата продавница за повеќе производи СО ГОЛЕМ попуст!. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МАТЕРИЈАЛИ : Фланелен кошула јакна се направени Од полиестер школка фланелен наредени со руно шерпа за понуда топлина, удобност, издржлив и ветроупорен. ДИЗАЈН : секојдневен стил На Отворено, гроздобер стилски кариран дезен, крива линија на полите. Машка кошула јакна со џеб за размавта на градите и прицврстени џебови за големо складирање. Дизајнот на копчињата за прицврстување ја прави оваа јакна со фланелна кошула обложена со руно шерпа лесна за фрлање и полетување на крајот од вашиот долг ден. КАРАКТЕРИСТИКИ : Јака За Превртување со копчиња за прицврстување, копче-предно затворање, предни копчиња за прицврстување, мека постава од шерпа од руно, долги ракави со манжетна со копчиња, мазни обложени ватирани ракави, дизајн на спојување на сомот, обложена јакна за машка кошула. Повод : Класични секојдневни јакни за кошули за мажи, средношколци или студенти, сите млади или возрасни, погодни за активности на отворено, како што се пешачење, пешачење, кампување, лов, возење велосипед, трчање и други активности на отворено. чакети пара хомбре црна јакна мажи зимски палта за мажи чамара пара хомбре чакети чакета јакна менс казакас пара хомбре јакни црни јакни за мажи чакета пара хомбре машки јакни црна машка јакна машка јакна дебели јакни за мажи кожна јакна машки зимски јакни шамара зимски капут за мажи шамара машка јакна зимска јакна јакни мажи машки јакни црни џемпери за мажи машки јакни за зимски јакни чакети де инверно пара хомбре руно јакна. црн петок се занимава 2022 година. Произведено во САД Или Увезено. ??`+ "4ЖУЗИ" НОВИ ИЗДАНИЈА СЕКОЈ ДЕН : Добар квалитет и Исплатливо ! Имаме голем број на Модерна женска облека и Машка Облека . Добредојдовте во потрага ПО "4ЖУЗИ". Пребарајте "Фустан/Маици/Блузи За Резервоари/Дуксери/Хеланки/Костими За Капење/Секси долна облека" во нашата продавница за повеќе производи СО ГОЛЕМ попуст!. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МАТЕРИЈАЛИ : Фланелен кошула јакна се направени Од полиестер школка фланелен наредени со руно шерпа за понуда топлина, удобност, издржлив и ветроупорен. ДИЗАЈН : секојдневен стил На Отворено, гроздобер стилски кариран дезен, крива линија на полите. Машка кошула јакна со џеб за размавта на градите и прицврстени џебови за големо складирање. Дизајнот на копчињата за прицврстување ја прави оваа јакна со фланелна кошула обложена со руно шерпа лесна за фрлање и полетување на крајот од вашиот долг ден. КАРАКТЕРИСТИКИ : Јака За Превртување со копчиња за прицврстување, копче-предно затворање, предни копчиња за прицврстување, мека постава од шерпа од руно, долги ракави со манжетна со копчиња, мазни обложени ватирани ракави, дизајн на спојување на сомот, обложена јакна за машка кошула. Повод : Класични секојдневни јакни за кошули за мажи, средношколци или студенти, сите млади или возрасни, погодни за активности на отворено, како што се пешачење, пешачење, кампување, лов, возење велосипед, трчање и други активности на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди