.

.

New
Паракорд Глувчето Кабел За Игри Глувци-За Хиперкс Пулсефир Брзање -

Паракорд Глувчето Кабел За Игри Глувци-За Хиперкс Пулсефир Брзање -

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Висок Флексибилен Паракорд Кабел за Игри глувци Златен USB Приклучок. Силиконски кабел заштитник. Метална Конекторска Обвивка. Компатибилен За Брзање На Хиперкс Пулсефир. Карактеристики : - Уникатен дизајн на кабелска плетенка. - Супер еластична кабелска конструкција. - Долга 1,8 метри (6 стапки). - Универзална заштита од свиткување на силиконски кабел. - Внатрешниот дел од кабелот има силиконска заштита, која е поеластична и посилна од конвенционалните жици од други производители. - USB Тип-Конектор. - Стилски портокал пластичен внатрешен дел од конекторот. - Кабелот се испорачува во цврст картон за малопродажба. - Внатре во кабелот е безбедно спакуван и преклопен во кутија. Опрема : - Паракорд Кабел. - Заштитен капак на конекторот од прашина. - Управување со силиконски кабли. - Инструкции за инсталирање на кабелот на глувчето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди