.

.

New
Чујату Машки Гроздобер Штанд Јака Стп Кожна Јакна

Чујату Машки Гроздобер Штанд Јака Стп Кожна Јакна

DEN 944.16

Тековен
Во продавницата

Ткаенина : СТП/ Поставата : 100% Полиестер Затворање на патент. Миење Раце Само. Класична јакна од вештачка кожа за мажи, јака за држење, предно целосно затворање со патент, долг ракав, рачни џебови со страничен влез, исправен раб. Оваа машка јакна за мотоцикли е обложена со мека и термичка постава од руно, средна дебелина, што може да ве стопли во студено време. Совршено е за носење рана пролет, fall и зима. Дизајн со цврста боја никогаш застарен, можете да го усогласите со вашите фармерки за секојдневно носење. Изработена од висококвалитетна, мека и мазна лажна кожа, есенцијална јакна во тешка категорија во вашата гардероба. Прилики : Секојдневен живот, улична облека, училиште, канцеларија, работа, забава, ноќно излегување, клупска облека, патување, отворено, одмор и така натаму. Оваа трендовска моторџиска јакна ќе биде добар избор за излегување. ГОЛЕМИНА : ве Молиме погледнете Ја Последната Слика - "Табела Со Големини" пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте не без двоумење. Ткаенина : СТП/ Поставата : 100% Полиестер. Затворање на патент. Миење Раце Само. Класична јакна од вештачка кожа за мажи, јака за држење, предно целосно затворање со патент, долг ракав, рачни џебови со страничен влез, исправен раб. Оваа машка јакна за мотоцикли е обложена со мека и термичка постава од руно, средна дебелина, што може да ве стопли во студено време. Совршено е за носење рана пролет, fall и зима. Дизајн со цврста боја никогаш застарен, можете да го усогласите со вашите фармерки за секојдневно носење. Изработена од висококвалитетна, мека и мазна лажна кожа, есенцијална јакна во тешка категорија во вашата гардероба. Прилики : Секојдневен живот, улична облека, училиште, канцеларија, работа, забава, ноќно излегување, клупска облека, патување, отворено, одмор и така натаму. Оваа трендовска моторџиска јакна ќе биде добар избор за излегување. ГОЛЕМИНА : ве Молиме погледнете Ја Последната Слика - "Табела Со Големини" пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди