.

.

New
ХИТАЧИ UC24ЈЈ 7.2 Волти до 24 Волти Ни-Кад/Ни-Метал Универзален Брз Полнач За Батерии

ХИТАЧИ UC24ЈЈ 7.2 Волти до 24 Волти Ни-Кад/Ни-Метал Универзален Брз Полнач За Батерии

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт Исто е и со големи алатки, само со ново име. Овој полнач е од 7,2 волти до 24 волти. Дизајниран за полнење модели на батерии 330139, 330067 и 329901. Време на полнење од 20 до 45 минути. Може да наполни други компатибилни батерии од 14-18 волти. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Полнач за батерии од 7,2 Волти-18 Волти. Универзален брз полнач. Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт. Исто е и со големи алатки, само со ново име. Овој полнач е од 7,2 волти до 24 волти. Дизајниран за полнење модели на батерии 330139, 330067 и 329901. Време на полнење од 20 до 45 минути. Може да наполни други компатибилни батерии од 14-18 волти. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Полнач за батерии од 7,2 Волти-18 Волти. Универзален брз полнач. Опис на производот Hitachi UC24 YJ 7.2 до 24-Волти Никел Кадиум И Никел Металхидрат Универзален Брз Полнач За Батерии Од Производителот Hitachi UC24 YJ 7.2-24-Волти Универзален Брз Полнач За Батерии е дизајниран да ги полни моделите на батерии 327730, 326241, 327728 и 326823. За дополнителна флексибилност и погодност, овој полнач може да наполни и други компатибилни батерии од 7,2-24 Волти, Никел Кадмиум и Никел Метал Хидрид. За одржување и безбедност, важно е целосно да ја наполните батеријата пред да се обидете да ја користите во електричните алати. Едноставно совпаѓајте ги табличките со имиња на батеријата и полначот додека не се вклучи црвеното светло. Откако батеријата ќе заврши со полнењето, светлото полека ќе трепка. Општо ЗЕМЕНО, UC24 YJ треба да ја наполни батеријата за 30-65 минути во зависност од видот на батеријата. Универзалниот Брз Полнач за Батерии HITACHI UC24 YJ 7,2-24 Волти Е гарантиран за оригиналниот купувач да биде ослободен од дефект на материјалите и изработката за период од 1 година од оригиналниот датум на купување. Секој додаток На Хитачи е дизајниран според највисоките стандарди и е ригорозно тестиран и за перформанси и за издржливост.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди