.

.

New
Полици со лебдечки полици со лебдечки полици, монтирани од смола, монтирани смола за складирање на wallидови, индустриска продавница за приказ Европски ретро стил

Полици со лебдечки полици со лебдечки полици, монтирани од смола, монтирани смола за складирање на wallидови,

DEN 1972.48

Тековен
Во продавницата

Класичен дизајн без напор го подобрува скоро секој стил на домашен декор и шема на бои Лесен дизајн на градење трае само неколку минути за да се конструира. Со својата насликана мазна површина, завртки за броење и тркалезни агли, оваа решетка нема да предизвика штета на вашите работи или на вашите деца. Малку симпатична полица за книги, совршена ставка што и дава на вашата дневна соба свеж ветер. Мазниот финиш и висококвалитетен материјал го прават овој полица за прикажување лесна за чистење и одржување. Име на производот : Материјал за wallидни полица : Стил на смола : Европски ретро стил Подобрете го декор и пополнете празен wallиден простор со обесени овие разноврсни wallидни полици. Забавувајте се со дизајнирање на сопствен стил и уживајте во практичноста на целиот дополнителен простор што сте го создале во вашата соба. Предметите на полицата се украсни предмети и не се вклучени во обемот на купување. Големината на рачното мерење може да има грешка од 1-2 см, разберете. Во рок од 8-16 работни дена, ќе ги добиете вашите информации за купување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта и нашиот тим за услуги ќе ви служи. Во рок од 8-16 работни дена, ќе ги добиете вашите информации за купување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта и нашиот тим за услуги ќе ви служи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди