.

.

New
Велосипед за вежбање за домашна салата, велосипеди за велосипедизам во затворен простор Совршени стационарни велосипеди, 4-насочен прилагодлив рачка и седиште, LCD ?

Велосипед за вежбање за домашна салата, велосипеди за велосипедизам во затворен простор Совршени стационарни

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

【Трајна опрема】 Вграден со полу-комерцијален квалитет во умот, овој затворен велосипед за велосипедизам навистина ќе го сочинува со својата елегантна завршница за печење, мазно возење, тивки перформанси и долготрајност 【25 фунти за замаец】 Механизмот на Belt Driven обезбедува мазни и тивки вежби. Стабилност на велосипед со велосипед со тешки 25 фунти на велосипедот за вежбање додека велосипедизам, без грижа за другите. 【Прилагоден дизајн】 Рачката и седиштето можат да се прилагодат за висина и должина (горе/долу/напред/назад) преку широк опсег за да одговараат на корисниците со различни височини. 【Прилагодување на растојанието】 лесно ја зголемите отпорноста со пресврт на бирање, точно додадете или намалете го интензитетот за да одговараат на вашите лични цели, без разлика дали се во форма на кардио или тренинг за брзина, зголемете го отчукувањата на срцето лесно за да го запалат маснотиите во телото. 【ЛЦД -монитор и сензор за пулс на рацете】 Опремено со функционален LCD монитор што се однесува на патувањето на растојанието, постигнато брзина и калориите изгорени како што треба да го имате вашиот пат до крајната кондиција. 【Трајна опрема】 Вграден со полу-комерцијален квалитет во умот, овој затворен велосипед за велосипедизам навистина ќе го сочинува со својата елегантна завршница за печење, мазно возење, тивки перформанси и долготрајност. 【25 фунти за замаец】 Механизмот на Belt Driven обезбедува мазни и тивки вежби. Стабилност на велосипед со велосипед со тешки 25 фунти на велосипедот за вежбање додека велосипедизам, без грижа за другите. 【Прилагоден дизајн】 Рачката и седиштето можат да се прилагодат за висина и должина (горе/долу/напред/назад) преку широк опсег за да одговараат на корисниците со различни височини. 【Прилагодување на растојанието】 лесно ја зголемите отпорноста со пресврт на бирање, точно додадете или намалете го интензитетот за да одговараат на вашите лични цели, без разлика дали се во форма на кардио или тренинг за брзина, зголемете го отчукувањата на срцето лесно за да го запалат маснотиите во телото.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди