.

.

New
Кигаи 4 Спакувајте Шарени Крпи Од Трева Од Дрво Од Жирафа – Меки Крпи За Лице, Крпи За Вежбање, Квалитет На Хотел и Спа Центар, Крпи Со Врвови На Прсти За Повеќекратна

Кигаи 4 Спакувајте Шарени Крпи Од Трева Од Дрво Од Жирафа – Меки Крпи За Лице, Крпи За Вежбање, Квалитет На Хотел и

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

КОМПЛЕТ КРПИ од 4 ПАРЧИЊА : Ослободени од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето семејство Големина 12" х 12"(30 х 30 СМ) крпи за капење доволно големи од обичните крпи за лице, одговара на секоја големина на раката што треба да ја држите додека го правите целото сушење, чистење и бришење. УЛТРА МЕКА Изработена од нетоксични бои растворливи во вода.Добар Декоративен Пешкир За Бања, Кујна, Хотел, Канцеларија Или Спортски Спортови Во Теретана, Спа, Плажа, Базен итн. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОМПЛЕТ ЗА КРПИ : овие мали крпи може да се користат како крпи за раце за бања, крпа за бебешко лице, облека за перење бања, крпа за чистење кујна, хотелски крпи за бања на големо, јога и крпа за вежбање,марамчиња за лице за отстранување шминка бидејќи овие крпи за перење имаат повеќекратна употреба како чистење на лице, чистење на телото. Украсете Ја Вашата Бања Сега Измијте ја облеката не само што ги решава сите ваши задачи за бришење и чистење, туку додајте поинаков гламур во вашата бања што ќе го воодушеви вашето расположение.Спецификација : Материјал : 100% Памучна Големина(околу) : 12 "х х 12" исполнете ги Сите Ваши Потреби Крпи За Вежбање 12х12 инчи крпи за перење, тежина 3,5 мл. Лесен и пренослив, ставете еден во вашата јога торба или торба за вежбање.Крпи за Миење туш за Вашето Тело бањајте се кога сте уморни! Потоа уживајте во вашето искуство слично на бањата дома.Крпи За раце За Бањапо миењето на рацете, треба да користите и памучна крпа за да ја отстраните вагата и дамките за да ги одржите рацете свежи и чисти.Пешкир за коса За Влажна Косапо капење, Влажната коса прави дамки од вода низ целиот дом. Потребна ви е високо впивачка крпа за да се справите со оваа неволја.Контактирајте не ако имате некое прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата постојана потрага.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди