.

.

New
Ванифа Титаниум М6 М8 М10 Купола Глава Желади Ореви За Велосипед Мотоцикл Издувни Цевки Автомобил Пакет од 6

Ванифа Титаниум М6 М8 М10 Купола Глава Желади Ореви За Велосипед Мотоцикл Издувни Цевки Автомобил Пакет од 6

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : 6АЛ/4В (ТЦ4)Легура На Титаниум, одделение 5 М8 Големина : Орев Висина : 18мм/0,7"; Орев Дијаметар : 17мм/0,67"; Дискови со 12мм Хексадецимален Приклучок ;Тежина : 6,3 г/парче ;Теренот 1,25 мм. Содржина на пакетот : 6х Титаниум Купола Главата Ореви. Материјал : 6АЛ/4В (ТЦ4)Легура На Титаниум, одделение 5. М8 Големина : Орев Висина : 18мм/0,7"; Орев Дијаметар : 17мм/0,67"; Дискови со 12мм Хексадецимален Приклучок ;Тежина : 6,3 г/парче ;Теренот 1,25 мм. Содржина на пакетот : 6х Титаниум Купола Главата Ореви.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди