.

.

New
XZGDEN Супериорен 4 ПАРЧИЊА Вртливо Тркало Со Сопирачка Стп Гумена Пружина Натоварени Тркала Вртливи Фитинзи Врата Врата Ролери За Мебел За Дома Канцелариски Стол

XZGDEN Супериорен 4 ПАРЧИЊА Вртливо Тркало Со Сопирачка Стп Гумена Пружина Натоварени Тркала Вртливи Фитинзи Врата

DEN 611.20

Тековен
Во продавницата

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Со сопирачката можете лесно, безбедно и удобно да застанете. Секоја рачка има голема носечка тежина и може да издржи тежина од 4550 кг. Оптимален материјал, добар квалитет, издржлив во употреба. Направено со фина изработка, без бруси, можете да уживате во тивко и мазно лизгање. Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Со сопирачката можете лесно, безбедно и удобно да застанете. Секоја рачка има голема носечка тежина и може да издржи тежина од 4550 кг. Оптимален материјал, добар квалитет, издржлив во употреба. Направено со фина изработка, без бруси, можете да уживате во тивко и мазно лизгање. Описоваа статија е волан со промена на сопирачките.?Тивко е, мазно и отпорно на абење, идеално за замена на стари или скршени волани.?Овој ротирачки волан може да се движи брзо и безбедно без да остави трага на земја.Карактеристики боја : Блекматеријал : Везизе : 10, 00Х3, 00Х12, 00смодработени со фина изработка, без бруси, уживајте во тивко и мазно лизгањесо сопирачката, можете лесно да застанете, безбедни и удобни за употреба.Оптимален материјал, добар квалитет, издржлив во употребасилна тежина на лежиштето, секоја рачка може да издржи тежина од 4550 кг.Лесен за употреба и удобен за употреба, заштедете време и напор пакет, вклучувајќи 4 x РОЛЕРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА парите : сите комплети тркала со тркала се продаваат со 100% гаранција за враќање на парите, за секој случај да не сте задоволни со купувањето. Едноставно стапете во контакт со нас,и ние ќе ви вратиме. Тоа е толку едноставно!И ние би можеле да им обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку интернет 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди