.

.

New
WSSBK Лизгачки Штала Врата Хардвер Комплет Штала Ролки За Плакарот Лизгачка Врата Само Ролки

WSSBK Лизгачки Штала Врата Хардвер Комплет Штала Ролки За Плакарот Лизгачка Врата Само Ролки

DEN 9516.00

Тековен
Во продавницата

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : висококвалитетен челик за висок капацитет на тежина. Лизгачки Ролки : Квалитетен челик за лежиште држете ги тркалата непречено да работат на патеката. Хардверот на вратата на лизгачката штала е популарен за инсталирање во спална соба, просторија за учење, дневна соба, кујна, бања, плакар итн. што може да одговара со различни стилови и различни бои на вратите за едноставен и уметнички стил. Начинот на отворање и затворање со притискање заштедува многу простор што е сосема погодно за модерен стил на декорација. Ве молиме проверете дали вашиот ѕид е доволно силен за да виси панел на вратата пред да го купите.Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекор-по-чекор инструкции со вклучени слики.Долга Лизгачка Шина : висококвалитетен челик за висок капацитет на тежина.Лизгачки Ролки : Квалитетен челик за лежиште држете ги тркалата непречено да работат на патеката.Хардверот на вратата на лизгачката штала е популарен за инсталирање во спална соба, просторија за учење, дневна соба, кујна, бања, плакар итн. што може да одговара со различни стилови и различни бои на вратите за едноставен и уметнички стил.Начинот на отворање и затворање со притискање заштедува многу простор што е сосема погодно за модерен стил на декорација.Отворен Стил : Лизгачки Метод На Отворање : Тип На Туркање И Влечење : Лизгачка Врата Тип На Лизгачка Врата : Преграден Материјал На Вратата : Цврст Дрвен Тип : Полимерна боја : дебелина на вратата од црно дрво : 35мм-55мм ширина на вратата од дрво : 450мм-1400ммдор Капацитет На Тежина : Максимални врати од 200 фунти се поддржани.Дебелина на дрвената врата : 35мм-55мм лизгачка дебелина на шината : 3/13" (6мм)Ширина На Лизгачката шина : 1 4/7"(40мм)панел На Вратата : не е вклучен Список на пакување : 1сет х Хардвер На Вратата Целиот друг неопходен хардвер е вклучен како што гледате на сликите.Само хардверот е за продажба, вратите не се ВКЛУЧЕНИ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди