.

.

New
Држач за Четка за Шминка за Патување галаси, Силиконски Меки Козметички Кеси За Четки, Пренослив Организатор На Четки За Патување, Лесен За Носење

Држач за Четка за Шминка за Патување галаси, Силиконски Меки Козметички Кеси За Четки, Пренослив Организатор На

DEN 144.16

Тековен
Во продавницата

Лесна : 55гр тежина на држачот за четка за шминка го олеснува носењето Мек и Елегантен : Премиум силиконскиот материјал создава мека и мазна текстура. Висок капацитет : од мала четка до голема, може да стави околу 10 парчиња. Задоволете ги вашите потреби за патување. Лесно за чистење : Се Пере. Силиконскиот материјал нема да остави мирис. Лесно за чистење : Се Пере. Силиконскиот материјал нема да остави мирис.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди