.

.

New
Амерок | Копче На Кабинетот | Сатенски Никел | Дијаметар од 1-5/16 инчи | Раскош На Природата | 1 Пакет | Копче За Фиока | Хардвер На Кабинетот

Амерок | Копче На Кабинетот | Сатенски Никел | Дијаметар од 1-5/16 инчи | Раскош На Природата | 1 Пакет | Копче

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

1-5/16 во (33 мм) Дијаметар Копчето Завршено Во Сатенски Никел. Сложено изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува монтажа хардвер : #8-32 х 1 во. Бандаж Главата Машина Завртка. Комплетно Со Доживотна Гаранција На Амерок Гардијан против дефект во материјалот и изработката. 1-5/16 во (33 мм) Дијаметар Копчето. Завршено Во Сатенски Никел. Сложено изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува монтажа хардвер : #8-32 х 1 во. Бандаж Главата Машина Завртка. Комплетно Со Доживотна Гаранција На Амерок Гардијан против дефект во материјалот и изработката. Амерок БП1581Г10 Раскошот на Природата 1-5/16 во (33 мм) Копчето Со Дијаметар е завршено во Сатенски Никел. Рачно изработениот и сложен дизајн под влијание на природата ја инспирира Колекцијата На Раскош на Природата. Класичниот сатенски никел финиш обезбедува елегантен, лесно четкан, топол сив метален изглед. Амерок нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи. Наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија на амерок ја изградија репутацијата на компанијата за шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил. Достапен во различни завршетоци и стилови, Амерок нуди висококвалитетни дизајни по пристапни цени. Секогаш Создавајќи. Секогаш Безвременски. Користете ги овие корисни совети на елиминирање на претпоставки при изборот на вашата фиока, кабинет, или копчиња за мебел. Не дозволувајте овие мали детали да ви пречат. Со различни завршетоци за избор од кои се надополнуваат популарните водоводни брендови, надградбата на вашиот дом е едноставна со Амерок. Без разлика дали барате да се надградите на црни кујнски додатоци или бронзени додатоци за бања, Амерок нуди комплетна линија на координирање на повлекувањата на фиоките и копчињата на кабинетот кои сигурно ќе го повлечат вашиот изглед заедно и ќе го трансформираат вашиот простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди