.

.

New
Cyd 33w Лаптоп Полнач Компатибилен За Asus Полнач Лаптоп C202 Q200e S200E X202E C300ca X200ca X200ma X200la X201e X202e X202e F200ca E402ma Exa1206ch AD890326

Cyd 33w Лаптоп Полнач Компатибилен За Asus Полнач Лаптоп C202 Q200e S200E X202E C300ca X200ca X200ma X200la X201e X202e

DEN 287.84

Тековен
Во продавницата

? €Влез : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 19 V 175 A 33w, Конектор : 4. CYD 33w Лаптоп Кабел За Напојување Компатибилен За Asus Модел Лаптоп Полнач S200 E X201 E X202 E Q200 E.? Querfectle компатибилен Лаптоп Полнач за Замена qcyd 33w Лаптоп Кабел За Напојување Компатибилен За Asus Напојување C202 C202 S C202 SA C202 SA-YS01 C202 SA-YS02. ? Quld-build, Издржлив И Функционален Адаптер за Напојување за Замена qyd 33w Компјутерски Полначи За Лаптопи Компатибилни За Asus Vivobook Полнач X200 MA X200 M X200 CA X200 C X202e.? €®Безбедносни Механизми За Заштита На Уредите qyd 33w Power Fast Компјутерски Полначи За Лаптопи Компатибилни За Asus Полнач Лаптоп S200 R417 SA R417 S R417 MA R417 M R417m R417m R417m R417m R417m R417m R417m R417m R417m R417m R417m. ? €_Голема брзина полнење! Совршен За Адаптер за Напојување на лаптопот за патување qyd 33w Лаптоп Полнач Универзален Компатибилен За Asus Лаптоп Полнач T300 LA T300 L X453 M X453 M X453 SA X453ma D553 M D553m D553m K200 M K200 M K200 L402 L402 SA L402 M L402 M L402 M L402 M L402 M l402wa L402w L402 L402 WA-Eh21 W202. Cyd 33w Лаптоп Полнач Компатибилен За Asus Полнач Лаптоп Пакет Инстант моќ каде и да одите! Двапати потенок од стандардните комплет адаптери за напојување : носи одлично насекаде погодност За Приклучок И Полнење каде и да е достапна моќност! Карактеристики на производот : Вградената заштита Од краток Спој Со брзо полнење Спречува кршење и слабеење на каблите со текот На времето Тенок,лесен дизајн,Го Поедноставува складирањето може лесно да се лизне во торба за едноставен транспорт Спецификации : Моќност : 19v 1.75 a-33 W конектор големина : 4.35 mm Замена за лаптоп-Полнач компатибилен со asus VIVOBOOK X200 MA X200 M X200 CA x200c x200 x202e X202e X201e x201 q200e Q200e s200e S200 R417sa r417s r417ma R417m R417 M R417 M R417 M ASUS C202 SA c202s c202sa-Ys01 c202sa-Ys02 C300 MA C300 M c300sa c300s c300 C200m c200m c200 c200 c301sa c301s C301 asus r540sa r540sa R540la R540 L R540 N R540 N r540n r515m r515m r515 R416sa r416 R420 SA R420 SA R420 S R420 SA R420 SA R420 SA r420sa-Rs01 r420sa-Rs01-bl asus e502ma e502m E502sa e502s e502s e502m L502m L502m L502 M F402 M F402m f502sa F502m F502m f502m x502m X502 M X502 M X502 M X402 X402 MA x402m x402 asus t300la T300l x453m x453m X453sa x453sa x453ma d553m d553m d553m k200m K200m K200 L402 L402 S l402sa l402m L402wa l402w L402wa-EH21 W202 asus Vivobook Flip tp201sa Tp201 tp201s tp203nah tp203n Tp203n Tp203mah tp203m TP203 M TP203 TP401 CAE Tp401c Tp401n Tp401n tp401m Tp401m TP401 M TP401 TP202 NA tp202n tp202 asus E402ma E402m e402sa e402s e402n e402n e402 e403sa e403n E403n E403 N E403 E203 MAH e203m e203nah E203n e203n e203 E201n E201 N E201 N E201 е406са е406с е406ма Е406м е406м е406.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди