.

.

New
Сваво Автоматски Диспензер За Сапун Диспензерот За Дезинфекција На Раце Ѕид Монтирање 600мл/21фл.Оз, Батерија На Пумпа За Електричен Сензор Без Допир Работи За Канце?

Сваво Автоматски Диспензер За Сапун Диспензерот За Дезинфекција На Раце Ѕид Монтирање 600мл/21фл.Оз, Батерија На Пумпа

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Qur [Dispenser Dispenser Wall Mount] автоматскиот дисперзер за сапун со инфрацрвен сензор за паметно движење ви обезбедува санитарно, без допир и лесно за употреба искуство без прекумерно истурањеДиспензерот за дезинфекција на раце, со СЕНЗОР за активирање од 0,2 секунди, доза од 1 мл по време, ви носи хигиена на рацете без допир и ве дружи вас и вашето семејство низ пандемијата. €é [Дизајн што Не Капе] вентилот За издавање на овој диспензер за рачен сапун целосно го отсекува сапунот по пумпањето и спречува капење; автоматската пумпа за сапун помага да се намали нередот и ширењето на бактериите. ●● [Разноврсност] диспензерот за сапун монтиран на ѕид е совршен за бањи, кујни и перална, хотел, болница, ресторан, канцеларија, училишта, клиники, црква, салон, стоматолошка ординација, просторија за прав и применлив за сите намени брендови на течен сапун, сапун за садови, лосион за тело, шампон, детергент за перење, сапун за раце, проверете дали сапунот не е премногу густ. Quold mount дизајн за Заштеда на простор ви овозможува природно да заштедите простор на работната површина - Мал Отпечаток Голем Капацитет. 4 батерии со големина на size (не се вклучени) ќе ви овозможат да уживате во издавањето сапун без раце до една година пред да морате да ги менувате батериите, а не да трошите батерија. ● [Гаранција за задоволство] - Ултра Голем Капацитет-600мл (21 фл.оз) ќе го поштеди вашето драгоцено време и ќе ја намали фреквенцијата на полнење и ќе ви овозможи да ги купите омилените течности на големо за да ги намалите трошоците и да го намалите потрошениот сапун. 2-годишна гаранција ОД СВАВО. Доживотна техничка Поддршка. Уверени сме во нашите диспензери за сапун монтирани на ѕид, секое прашање на диспензери за сапун без допир, ве молиме слободно контактирајте не преку системот за е-пошта, ние ќе се бориме да ви помогнеме додека не бидете задоволни. Qur [Dispenser Dispenser Wall Mount] автоматскиот дисперзер за сапун со инфрацрвен сензор за паметно движење ви обезбедува санитарно, без допир и лесно за употреба искуство без прекумерно истурање.Диспензерот за дезинфекција на раце, со СЕНЗОР за активирање од 0,2 секунди, доза од 1 мл по време, ви носи хигиена на рацете без допир и ве дружи вас и вашето семејство низ пандемијата. €é [Дизајн што Не Капе] вентилот За издавање на овој диспензер за рачен сапун целосно го отсекува сапунот по пумпањето и спречува капење; автоматската пумпа за сапун помага да се намали нередот и ширењето на бактериите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди