.

.

New
Кигаи 2 парчиња Влажни Суви Кеси за Пелени За Бебиња Маргаритка Месечина Водоотпорна Влажна Торба За Повеќекратна Употреба Со Два Џебови Со Патент костими за Капењ

Кигаи 2 парчиња Влажни Суви Кеси за Пелени За Бебиња Маргаритка Месечина Водоотпорна Влажна Торба За Повеќекратна

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Висококвалитетни Материјали-Нашата влажна дневна торба изработена од водоотпорен 100% полиестер, Силна и издржлива, перат, без БПА, може безбедно да складира производи за бебиња Дизајн на двојни Џебови-Секоја влажна кеса има две прегради со патент за да се осигура дека предметите не се изгубени и погодно да се одделат влажни и суви предмети, Добро запечатување, без истекување. Мултифункционални Кеси-Овие кеси прават одлични организатори за складирање и патување, Може да се користат како патна торба, торба за складирање, козметичка торба, торба за тоалети, торба за шминка, исто така идеална за подароци за туширање за бебиња. Доволно Простор - нашите влажни кеси се со димензии 11.7 инчи, Погодни За организирање на пелени од ткаенина, делови од пумпа за гради, облека, предмети за бебиња, тоалети итн. Стилски и Лесен За Носење-Модерните печатени влажни и суви кеси можат да бидат добро украсени шетач, исто така, дизајнот на ременот на рачниот зглоб е идеален за закачување во шетач, багаж, раце, погодно за патување. Висококвалитетни Материјали-Нашата влажна дневна торба изработена од водоотпорен 100% полиестер, Силна и издржлива, перат, без БПА, може безбедно да складира производи за бебиња. Дизајн на двојни Џебови-Секоја влажна кеса има две прегради со патент за да се осигура дека предметите не се изгубени и погодно да се одделат влажни и суви предмети, Добро запечатување, без истекување. Мултифункционални Кеси-Овие кеси прават одлични организатори за складирање и патување, Може да се користат како патна торба, торба за складирање, козметичка торба, торба за тоалети, торба за шминка, исто така идеална за подароци за туширање за бебиња. Доволно Простор - нашите влажни кеси се со димензии 11.7 инчи, Погодни За организирање на пелени од ткаенина, делови од пумпа за гради, облека, предмети за бебиња, тоалети итн. Стилски и Лесен За Носење-Модерните печатени влажни и суви кеси можат да бидат добро украсени шетач, исто така, дизајнот на ременот на рачниот зглоб е идеален за закачување во шетач, багаж, раце, погодно за патување. Оваа водоотпорна влажна и сува торба што може да се пере е совршена за вашите излегувања, тренинзи, теретана, пливање и е погодна за организирање на сува и влажна облека, пелени и други предмети.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди