.

.

New
15 Листови Водоотпорни Привремени Тетоважи На Телото Уметност Временски Тетоважи Декорација На Цвеќе Лажна Налепница За Тетоважа

15 Листови Водоотпорни Привремени Тетоважи На Телото Уметност Временски Тетоважи Декорација На Цвеќе Лажна

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

€ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДОЛГОТРАЈНИ ТЕТОВАЖИ●Тетоважите ќе траат неколку дена и ќе го задржат својот изглед на блиц и сјај Оваа тетоважа изгледа пореално, стилски стил и боја погодна за мажи и жени, издржлива, водоотпорна, безбедна и побезбедна за употреба. ●Безбедни и нетоксични Тетоважи●Привремените тетоважи се печатат со висококвалитетно мастило и хартија за тетовирање. Тие се здрави материјали и можат лесно да се купат и користат. Ако сте алергична кожа, не користете ја на кревка кожа како на пример околу очите. ●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ОТСТРАНУВАЊЕ● Ставете ги привремените тетоважи со цвеќиња и навлажнете ги, за помалку од 46 секунди со долготрајни тетоважи. Овие стилски тетоважи од фолија лесно се отстрануваат со триење на маслото за бебиња. ●Водоотпорен●бојата нема да избледи дури и ако ја измиете со вода, но не ја тријте силно. Не грижете се дали тетоважата ќе ви падне под туш, пливање и други прилики. Не грижете се дали тетоважата ќе ви падне под туш, пливање и други прилики. ●100% Гаранција За Безбедно Задоволство● веруваме дека одличниот квалитет на производот треба да биде достапен за секого, и наша мисија е да се осигураме дека ќе ги добиете и најквалитетните производи и најдобрата достапна грижа за клиентите. Ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не.Имаме 46-дена загарантирана со замена или целосна наплата ако не сте задоволни со нашиот производ. €ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДОЛГОТРАЈНИ ТЕТОВАЖИ●Тетоважите ќе траат неколку дена и ќе го задржат својот изглед на блиц и сјај. Оваа тетоважа изгледа пореално, стилски стил и боја погодна за мажи и жени, издржлива, водоотпорна, безбедна и побезбедна за употреба. ●Безбедни и нетоксични Тетоважи●Привремените тетоважи се печатат со висококвалитетно мастило и хартија за тетовирање. Тие се здрави материјали и можат лесно да се купат и користат. Ако сте алергична кожа, не користете ја на кревка кожа како на пример околу очите. ●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ОТСТРАНУВАЊЕ● Ставете ги привремените тетоважи со цвеќиња и навлажнете ги, за помалку од 46 секунди со долготрајни тетоважи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди