.

.

New
Санта Барбара Дизајн Студио Мали Пиедестал Послужавник-Црна

Санта Барбара Дизајн Студио Мали Пиедестал Послужавник-Црна

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

2 Минималистички модерен дизајн. Класичните бои обезбедуваат чиста презентација на вашите омилени десерти и предјадења. Незастаклената долна површина му дава на секое парче рачно изработен изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди