.

.

New
Куче Темперамент Тигар Отпечатоци Зебра Миленичиња Прилагодливи Надворешен Елек Прицврстува Големи

Куче Темперамент Тигар Отпечатоци Зебра Миленичиња Прилагодливи Надворешен Елек Прицврстува Големи

DEN 1521.60

Тековен
Во продавницата

Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна Мрежа Што Ја Отстранува Влагата Што Го Одржува Вашето Домашно Милениче Поладно И Е Понежно За Палтото И Кожата За Поинтензивни Авантури На Отворено Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. 2 Токи За Брзо Ослободување На Левата И Десната Страна За Да Ви Помогнат Брзо Да Го Ставите Елекот На Вашето Домашно Милениче. 4 Токи За Прилагодување За Прилагодување На Елекот До Совршена Големина За Вашето Домашно Милениче. Имаме Различни Избори За Големина За Мали, Средни И Големи Миленичиња, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство. Совршен Е За Секојдневно Пешачење, Трчање, Пешачење, Тренинг, Лов, Авантура На Отворено И Многу Повеќе!. Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна Мрежа Што Ја Отстранува Влагата Што Го Одржува Вашето Домашно Милениче Поладно И Е Понежно За Палтото И Кожата За Поинтензивни Авантури На Отворено. Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. 2 Токи За Брзо Ослободување На Левата И Десната Страна За Да Ви Помогнат Брзо Да Го Ставите Елекот На Вашето Домашно Милениче. 4 Токи За Прилагодување За Прилагодување На Елекот До Совршена Големина За Вашето Домашно Милениче. Имаме Различни Избори За Големина За Мали, Средни И Големи Миленичиња, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди