.

.

New
Влошки За Потење Под Пазувите За Еднократна Употреба, Унисекс Памучни Влошки За Пазувите Штитови За Пот[51], Подлога За Пот Под Пазувите Пот За Лична Нега Здравствен?

Влошки За Потење Под Пазувите За Еднократна Употреба, Унисекс Памучни Влошки За Пазувите Штитови За Пот[51],

DEN 379.20

Тековен
Во продавницата

①Невидливо нема потреба да се грижите дали нашите влошки ќе се покажат низ вашата облека Тие се ултра тенки, така што никој никогаш нема да знае дека се таму. Овој производ е за еднократна употреба, така што е хигиенски, а исто така е мала тежина и пренослив.Едноставно отстранете го од пакувањето и закачете го на регионот на пазувите на вашата избрана. Совршен за отворено и патување. ●Силна Адхезија●нашите подлошки за пот под рака имаат силно самолепливо за облеката, нема да се грижите дека ќе падне.Овие влошки за пот ја прифаќаат структурата што одговара на ракавите и не е лесно да се префрли или падне. ●Доказ За истекување ● Нашите подлошки за потење на пазувите кои содржат целосно природен абсорбент за апсорпција и на потењето на пазувите и на мирисот, спречувајќи странично истекување. Останете суви и самоуверени во текот на целиот ден. Ефикасен начин за избегнување на влажни пазуви за 6-8 часа. `+Избегнувајте Срам На Облеката Не само што лесно се прилепува, туку и лесно се олупи.Одржувајте ја омилената облека без дамки на пазувите за да избегнете срам на облеката. ●Погоден●Спречете срамни влажни траги да протекуваат низ вашата кошула. Нашата подлога за пот под пазувите го продолжува животниот век на вашата облека заштитувајќи ја од дамки, влажност и мирис. ①Невидливо нема потреба да се грижите дали нашите влошки ќе се покажат низ вашата облека. Тие се ултра тенки, така што никој никогаш нема да знае дека се таму. Овој производ е за еднократна употреба, така што е хигиенски, а исто така е мала тежина и пренослив.Едноставно отстранете го од пакувањето и закачете го на регионот на пазувите на вашата избрана. Совршен за отворено и патување. ●Силна Адхезија●нашите подлошки за пот под рака имаат силно самолепливо за облеката, нема да се грижите дека ќе падне.Овие влошки за пот ја прифаќаат структурата што одговара на ракавите и не е лесно да се префрли или падне. ●Доказ За истекување ● Нашите подлошки за потење на пазувите кои содржат целосно природен абсорбент за апсорпција и на потењето на пазувите и на мирисот, спречувајќи странично истекување.

Останатите карактеристики

Item Type:
Underarm Sweat Pads Material
Обновено

Слични понуди