.

.

New
Наутички Октопод Бања Мат Кракен Пипала Океан Животно Гроздобер Пиратски Брод Антички Едрење Мапа Компас Кормило Морски Живот Морска Авантура Меморија Пена Бања ?

Наутички Октопод Бања Мат Кракен Пипала Океан Животно Гроздобер Пиратски Брод Антички Едрење Мапа Компас Кормило

DEN 303.84

Тековен
Во продавницата

Материјал : "Подлогата е изработена од Меки Микрофибер Утра мека фланелна површина ја отстранува водата за брзо сушење дебелиот и кадифен куп помага да се смират стапалата и да се загреат прстите од студениот под подолу, плус, килимите се супер лесни за чистење и отпорни на избледување што ви овозможува да миете и сушите во машина онолку често колку што е потребно" Дневна употреба : големината на Подлогата за Капење е околу 18 х 30 инчи (45х75см ) 16х24 инчи (40х60см) 16х 48инч (40х120см). Употреба : Ова Мода Бања килими за бања. И оваа подлога носи избор на нежни бои во вашата соба, без разлика во вашата бања,дневна соба, спална соба , куќа за одмор, студентска соба и така натаму. Лесно За Чистење : Едноставно фрлете ја подлогата во машината за перење на студ со нежен детергент (без белило) и исушете ја на воздух, заштедете време. СОВРШЕНО-за сите површини, подлогата нема да му наштети на вашиот под. СОВЕТИ : Поради преклопливото пакување, ќе има набори кога ќе го добиете. Ставете го рамно со рака некое време и ќе се врати во првобитната состојба. Fxperience сензација слична на бањата кога излегувате од туш или бања со оваа подлога за бања со мемориска пена под нозете. Покрај тоа што е поставена пред бања или туш, бујната подлога добро работи и пред суета за лесно стоење кога се подготвувате наутро. Бојата нема да избледи и покрај многуте перење,машина за перење, Класична боја и никогаш не старее во мода, погодна за поголемиот дел од стилот на бања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди