.

.

New
Кабилок Очила Тамблер 1 Сет Креативен Коктел Новина Пијалок Чаша Коктел Со Чаша За Вино Шампањ Дома Бар Партија Клуб Стакларија Барови Алатки Подарок Еспресо Виски

Кабилок Очила Тамблер 1 Сет Креативен Коктел Новина Пијалок Чаша Коктел Со Чаша За Вино Шампањ Дома Бар Партија

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

ЧАШИ за ПИЈАЛОЦИ добар подарок за вашето семејство и пријатели на нивниот роденден, дипломирање или само секојдневниот живот ПИЈАЛАЦИ ОЧИЛА Разумен чаша уста дизајн, и истурете пијалоци во неа. ЧАШИ За ПИЈАЛОЦИ Широко се применуваат во домот, ресторанот, барот, хотелот, КТВ итн. ЧАШИ ЗА ПИЈАЛОЦИ со дизајн на слама, можете елегантно да вкусите вино. Чаши За ПИЈАЛОЦИ Одлични за некои пијалоци, сок, пиво, шампањ, ракија и така натаму. ЧАШИ за ПИЈАЛОЦИ добар подарок за вашето семејство и пријатели на нивниот роденден, дипломирање или само секојдневниот живот. ПИЈАЛАЦИ ОЧИЛА Разумен чаша уста дизајн, и истурете пијалоци во неа. ЧАШИ За ПИЈАЛОЦИ Широко се применуваат во домот, ресторанот, барот, хотелот, КТВ итн. ЧАШИ ЗА ПИЈАЛОЦИ со дизајн на слама, можете елегантно да вкусите вино. Чаши За ПИЈАЛОЦИ Одлични за некои пијалоци, сок, пиво, шампањ, ракија и така натаму. Карактеристики Боја : Транспарентен./ Материјал : Стакло./ Големина : Прибл./ Пакет, Вклучувајќи 2 2 х вино чаши 2 2 х сламки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди