.

.

New
Besportble уреди 2pcs развивач Рачна прилагодлива јачина на црна зајакнувач мажи рака дома тренер за зафат на зглобот на зглобот на зглобот фитнес отпор за обука за вежба?

Besportble уреди 2pcs развивач Рачна прилагодлива јачина на црна зајакнувач мажи рака дома тренер за зафат на зглобот

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

ПП, јаглероден челик Обучувач за јачина на зглобот-совршен за обука на сила, флексибилност и рамнотежа во врска со разни програми за вежбање. Обучувач за јачина на подлактицата-Овој развивач на зглобовите и подлактицата обезбедува поддршка на подлактицата и зглобот за максимална безбедност и удобност. Електричен зглоб-Овој вежбач на зглобот е дизајниран да ја подобри силата, моќта и брзините во зглобовите, прстите и подлактиците. Обука за фитнес опрема за обука на подлактицата- одлична за спортисти кои сакаат да ја преземат обуката за нивната сила на зафатот. Грпи за рачни рачни рачни рачни рачни- изработени од висок квалитет и издржлив материјал за долго време. Список на пакети 1 x вежба за вежбање на зглобовите Опис на рачни рачни рачни рачни рачни рачни зглобови со прилагодлива вежба за стабилизатор на зглобот. ПП, јаглероден челик. Брзо и удобно за употреба во секое време, каде било.- Пролет на јаглероден челик со тешка должност со прилагодлива подлога за стабилизатор на пена.- Ја гради вашата јачина на зглобот и подлактицата со најновата технологија за пробив. Овој вежбач на зглобот е дизајниран да ја подобри силата, моќта и брзината во зглобовите, прстите и подлактиците, што е одлично за спортисти, музичари, алпинисти за карпи, голфери и тенис. поддршка за максимална безбедност и удобност .- Може да ја искористи јачината на раката, да го олесни заморот, да ги зајакне мускулите и да ја подобри циркулацијата на крвта. Карактеристики- боја : црна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди