.

.

New
Четка За Тоалет Тоалет, Четка За Тоалет Со Држач Пластична Четка За Тоалет И Држач За Бања Од Нерѓосувачки Челик Со Долга Рачка Чиста Четка За Тоалет Со Држач За Чет?

Четка За Тоалет Тоалет, Четка За Тоалет Со Држач Пластична Четка За Тоалет И Држач За Бања Од Нерѓосувачки

DEN 462.40

Тековен
Во продавницата

Оваа четка и држач за тоалет не само што ја одржуваат вашата бања чиста и уредна како алатка, туку и повеќе како украс во вашата бања Оваа модерна и стилска четка за тоалет има посебна чаша и држач што обезбедува едноставно и дискретно складирање на предмети за домаќинството; го одржува подот чист и сув; компактен и компактен дизајн уредно поставен до тоалетот. Уникатен дизајн, стабилна поддршка, може да се движи нагоре и надолу. Средната дупка е дизајнирана да се исуши побрзо и не испушта непријатен мирис. Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Кусталидобредојдовте во мојата продавница!Главата на четката за четка за Тоалет изработена од меки, флексибилни, цврсти и густи влакна, оваа четка за тоалетна чинија може длабоко да го исчисти вашиот тоалет 360° и лесно да стигне до секој дел од него, како на пример под работ. Силно чист, но нема да го изгребе тоалетот, одржувајќи го вашиот тоалет нов како што е. Име : Рачка од Нерѓосувачки Челик Со Основна Четка за Тоалет.>Материјал : Полипропилен + Облик На Нерѓосувачки Челик : Основна Полигонска Боја : Црвено Вино/Шампањкарактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик, способност за фино четкање/деконтаминација, чистење 360° без мртов агол.Забелешка;ве Молиме имајте предвид декаможе да има мала разлика во бојата поради прашања како што се околината за снимање и осветлувањето. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди