.

.

New
Виолетова И Бела Туш Завеси За Бања, Ботанички Лисја Растителни Туш Завеса, Кул Уметнички Бања Декор Полиестер Ткаенина, 70 х 70 Инчи

Виолетова И Бела Туш Завеси За Бања, Ботанички Лисја Растителни Туш Завеса, Кул Уметнички Бања Декор Полиестер Ткаенина,

DEN 179.04

Тековен
Во продавницата

Големина : 70 х 70 инчи туш завеса одговара на секоја стандардна големина туш штанд кади Метерјал : Издржлива полиестерска ткаенина, мека на допир, пријателска за кожата, лесна за перење и брзо сушење. Дизајн : Убави и уникатни уметнички дела, технологија за дигитално печатење, сликите се јасни и без избледување. Пакет : завеса За туширање со една ткаенина и 12 пластични куки, лесна инсталација. Машина За Перење : оваа завеса за бања може да се пере во машина, висат да се исушат, пеглаат на ниски температури. Големина : 70 х 70 инчи туш завеса одговара на секоја стандардна големина туш штанд кади. Метерјал : Издржлива полиестерска ткаенина, мека на допир, пријателска за кожата, лесна за перење и брзо сушење. Дизајн : Убави и уникатни уметнички дела, технологија за дигитално печатење, сликите се јасни и без избледување. Пакет : завеса За туширање со една ткаенина и 12 пластични куки, лесна инсталација. Машина За Перење : оваа завеса за бања може да се пере во машина, висат да се исушат, пеглаат на ниски температури.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди