.

.

New
Валнута Рамен Џогер Кат Телескопски Четка 360 Степен Рачка Четка За Домашна Кујна Плочки Спин Четка Ротирачки Суперфини Брисеви

Валнута Рамен Џогер Кат Телескопски Четка 360 Степен Рачка Четка За Домашна Кујна Плочки Спин Четка

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Без миење раце, чиста и не валкана вода, голем панел рамен џогер се грижи за чистење на подот Нема потреба да се мие рачно, лесно се чисти. Нема потреба да се мие рачно и за влажна и за сува употреба. Дренажа со двојна стругалка. Микрофибер крпа за чистење. Брзо отстранете ги дамките. Повлечете и испуштете за да ја исчистите целата куќа лесно. Без миење раце, без свиткување, без напор. Заштедете време, грижа и напор. Ниту едно миење раце не заштедува време. Ви носи на вас и на вашето семејство чиста и без прашина околина. Одделете сува и влажна за отстранување на мешани влажни и суви ѓубре. Погоден за кујна и бања. Единечен и двоен гумен систем за стискање. Нема перење и заштеда на работна сила. Силна применливост. Погоден за различни подови за украсување на домот. Внимателна грижа, чиста како нова,. Без миење раце, чиста и не валкана вода, голем панел рамен џогер се грижи за подот cleaning.No треба да се мијат со рака, лесно да се чистат. Нема потреба да се мие рачно и за влажна и за сува употреба. Дренажа со двојна стругалка. Микрофибер крпа за чистење. Брзо отстранете ги дамките.Повлечете и испуштете за да ја исчистите целата куќа лесно. Без миење раце, без свиткување, без напор. Заштедете време, грижете се и effort.No миењето раце заштедува време. Ви носи на вас и на вашето семејство чиста и без прашина околина. Одделете сува и влажна за отстранување на мешани влажни и суви ѓубре.Погоден за кујна и бања. Единечен и двоен гумен систем за стискање. Нема перење и заштеда на работна сила. Силна применливост. Погоден за различни подови за украсување на домот. Внимателна грижа, чиста како нова, Облик На Глава : Рамен Мопкапацитет : 10кгстем Функција За Прилагодување : Тип На Номоп Прачка : Општа Прачка + Пластична Отпорност На Корозија Одделение : Одделение 1.9 Време На Загревање ( мин) : Тип 1-2 рачка : Телескопска Апсорпција : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди