.

.

New
К&засилувач; К Ентериери Б1739 11 Инчен Керамички Зелка Капак Сад

К&засилувач; К Ентериери Б1739 11 Инчен Керамички Зелка Капак Сад

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Керамика. Димензии : 11"Х х 9" Диа. Од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најдете вистинските предмети за зајакнување на вашиот домашен декор. Украсете го вашиот дом со прекрасен декор што го одразува вашиот вкус и детали за дизајнот. Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона!. Материјал : Керамика. Димензии : 11"Х х 9" Диа. Од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најдете вистинските предмети за зајакнување на вашиот домашен декор. Украсете го вашиот дом со прекрасен декор што го одразува вашиот вкус и детали за дизајнот. Украсете го вашиот дом со стил оваа зима! Од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најдете вистинските предмети за зајакнување на вашиот домашен декор. Секое парче е внимателно дизајнирано со специјални детали. Украсете го вашиот дом со прекрасен декор што го одразува вашиот вкус и детали за дизајнот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди