.

.

New
Четка За тоалет, Ааокло Четка За Тоалет Универзална Четка За Тоалет Додатоци За Бања Со Држач За Четка Мала Четка Алатка За Бања Поставена За Држач За Четка За Бања

Четка За тоалет, Ааокло Четка За Тоалет Универзална Четка За Тоалет Додатоци За Бања Со Држач За Четка Мала Четка

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Чистење од 360° без ќорсокаци, може да се користи во различни средини, погодни за секојдневно чистење Материјал за заштита на животната средина, безбеден, силен и издржлив. Дизајн на четка, чист и хигиенски живот ќе биде подобар ако го имате. Гардероба и слетување за двојна употреба, без окупација на земјата. цврста паста, носивоста е силна и може да се постави по своја волја без да падне. Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Добредојдовте во мојата продавница! Добредојдовте во нашата продавница!Четката за тоалет прифаќа designономски дизајн на рачката, кој е лесен и удобен за држење и заштедува многу труд при чистење на тоалетот.Име на производ : тоалетна четкапроизвод материјал : tpr+PPProduct големина : видете ја сликата подолу стил : Вклучен Е Ѕиден Пакет : 1 * Тоалетни Четкички : Почитуван купувач, Поради ефектите од поради осветлување, осветленост на екранот, рачно мерење и други причини, бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка може да бидат малку поинакви. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Фала!Забелешка : *поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.* Споредете ги големините на деталите со вашите , ве молиме дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење . Ви благодариме за разбирањето.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди