.

.

New
Фаинка Пренослив Бесконтактен Безбедносен Отварач На Врати Метал Висока Цврстина Што Се Пере Отпорност На Корозија Отворач На Врати

Фаинка Пренослив Бесконтактен Безбедносен Отварач На Врати Метал Висока Цврстина Што Се Пере Отпорност

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Мали по големина и мала тежина, погодни за носење и употреба Алатката има дупка за прсти, не треба контакт со други работи директно, безбедно и здравје. Неправилна геометрија форма, голема површина дупка не го притисне прстот. Метален материјал, висока цврстина, лесен за перење, отпорност на ' рѓа и корозија. Повеќе начини на употреба, може да бидат суспендирани во синџирот на клучеви и бесконтактни, безбедни и здравствени. Мали по големина и мала тежина, погодни за носење и употреба. Алатката има дупка за прсти, не треба контакт со други работи директно, безбедно и здравје. Неправилна геометрија форма, голема површина дупка не го притисне прстот. Метален материјал, висока цврстина, лесен за перење, отпорност на ' рѓа и корозија. Повеќе начини на употреба, може да бидат суспендирани во синџирот на клучеви и бесконтактни, безбедни и здравствени. Се што ви треба е врата и алатка во собата!Отворачот за безбедносни врати е мал по големина и лесен по тежина, удобен за носење и употреба. Алатката има дупка за прсти, не треба контакт со други работи директно, безбедно и здравје. Редовна геометрија форма, голема површина дупка не го притисне прстот. Спецификации : Боја : Златен Материјал : Метален Облик : Неправилна Геометриска Тежина На Пакетот : 10g / 0,35 Uncespackage Големина : 75*32*5mm / 2.20 список за пакување : 1*Отворач На Врата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди