.

.

New
Супер Мека Најлонска Лента За Глава За Новороденче Девојче Деца, Висока Еластична, 20 Парчиња ЗА Сам Занаети

Супер Мека Најлонска Лента За Глава За Новороденче Девојче Деца, Висока Еластична, 20 Парчиња ЗА Сам Занаети

DEN 127.84

Тековен
Во продавницата

●Супер Меко●Изработено од висококвалитетен најлон, не остана црвена трага на главата на вашето бебе Ќе бидете импресионирани од тоа колку се меки овие ленти за глава. ●Високиот Растеглив ● неиспружениот дијаметар е 2,6 Инчи, лесно може да се истегне за да одговара на главата на возрасните. Продолжете да се вклопувате додека вашето бебе расте. ①Вистинска Големина 0,28 инчи дебелина, не премногу буци и не премногу тенки, само вистинската големина. ●Доволно Количество●20 парчиња Ленти за Глава , доволно за да направите ленти за глава за бебиња за вашето новороденче. ●4 Различни Бои,Одлични бои ЗА САМОСТОЈНИ ленти за глава за девојчиња. Додадете слатки лакови, цвеќиња или други украси за да ги направите вашите дизајни навистина да се истакнат. ●Супер Меко●Изработено од висококвалитетен најлон, не остана црвена трага на главата на вашето бебе. Ќе бидете импресионирани од тоа колку се меки овие ленти за глава. ●Високиот Растеглив ● неиспружениот дијаметар е 2,6 Инчи, лесно може да се истегне за да одговара на главата на возрасните. Продолжете да се вклопувате додека вашето бебе расте. ①Вистинска Големина 0,28 инчи дебелина, не премногу буци и не премногу тенки, само вистинската големина. ●Доволно Количество●20 парчиња Ленти за Глава , доволно за да направите ленти за глава за бебиња за вашето новороденче. ●4 Различни Бои,Одлични бои ЗА САМОСТОЈНИ ленти за глава за девојчиња. Додадете слатки лакови, цвеќиња или други украси за да ги направите вашите дизајни навистина да се истакнат. Започнете САМИ со вашите сопствени ленти за бебиња, ќе дознаете колку е лесно и најважно е : бескрајните можности.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди