.

.

New
25 Бура Кеси со Врвка Затворање 5 х 7 Затворање Подарок Кеси За Свадба Партија, Уметност &засилувач; Занаети Проекти, Подароци, Закуски &засилувач; Накит, Кујна Складир

25 Бура Кеси со Врвка Затворање 5 х 7 Затворање Подарок Кеси За Свадба Партија, Уметност &засилувач; Занаети Проекти,

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

● ИЗГРАДИ ДО ПОСЛЕДНО-нашите мали вреќи со врвка за влечење се направени од најфиниот ЛЕСЕН, дише И НУЛА ОТПАД ОД ПРВА КЛАСА ЛЕНЕН МАТЕРИЈАЛ што ги прави силни и издржливи, со убава текстура и многу малку пролевање ● ЗАТВОРАЊЕ НА ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ-Секоја вреќа со лопатка е опремена со врвка за влечење од јута за да ја обезбеди содржината внатре и да ја направи торбата лесна за отворање или затворање, Со МАЛИ ДУПКИ за да обезбеди добра циркулација на воздухот и да ги апсорбира понизностите од воздухот, за да можете безбедно да ги чувате вашите предмети без никаква грижа. ● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - оваа торба за лопатка е дефинитивно ЗАДОЛЖИТЕЛНА. Совршен како голема услуга и торби за подароци за свадба, тушеви, банкети, забави, приеми или чување храна, пакување подароци, складирање патувања и чување некои предмети како закуски, тегли со крем, накит, монети, бонбони на забави, хардвер за испорака или други мали метални делови. € ЕДНОКРАТНО И ЕКОЛОШКИ - ова е вашата шанса конечно да СЕ ОСЛОБОДИТЕ ОД ПЛАСТИЧНИТЕ КЕСИ и ХАРТИЕНИТЕ КЕСИ ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА и да ги замените со овие неверојатни вреќи за услуга на бура што ви овозможуваат да ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ и ОКОЛИНАТА со едноставно користење одново и одново!. € САМО ВИСТИНСКИОТ ПАКЕТ-Ако барате да додадете малку рустикален акцент во вашиот дом со супериорни функционални вредности, торбите со лопатки се патот што треба да се оди. За разлика од многу други торби за подароци што доаѓаат без ознака за подарок, вклучивме 25 ОЗНАКИ ЗА ПОДАРОЦИ СО ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 ЗАМЕНЛИВИ Ознаки. Торбата е 7 х 5 инчи. И НАЈДОБРОТО од СЀ е што нудиме ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА, така што нема за што да се грижите!. Дали барате нешто соодветно за чување накит, шминка или свадбени услуги? НЕ БАРАЈТЕ ПОВЕЌЕ ЗАТОА што ЈА ИМАМЕ вистинската вреќа.ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТОРБА ЗА БУРА-Ставете го совршениот завршен допир на вашата прекрасна обвивка за подароци со овие прекрасни чанти. За разлика од некои други лабаво ткаени кеси за повеќекратна употреба кои лесно се кршат, нашиот е изработен од висококвалитетен, нетоксичен природен ленен материјал кој е доволно издржлив и цврст, така што нема лесно да се распарчи, што го прави совршен избор УБАВО ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКАКОВ ВИД ПРИГОДА-Совршен за секоја пригода.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди